Wersje językowe
O nas

Sklep Design Town powstał z miłości do pięknych form i aranżacji. Fascynują nas niebanalne wnętrza z wykorzystaniem przedmiotów będących klasykami światowego designu. Doceniamy naturalne materiały i pracę ludzkich rąk. Chcemy inspirować naszych Klientów, zachęcać ich do otaczania się wyjątkowymi przedmiotami.

ALICJA

 

Jest współzałożycielką Design Town. Wnętrzarstwo to jej pasja od zawsze, bo w jej rodzinie od kilku pokoleń produkuje się meble... i miód. Jej głównym zadaniem w Design Town jest dbanie o szeroki asortyment sklepu, zapewnienie najkorzystniejszych promocji oraz produktów najwyższej jakości. Prywatnie młoda mama, miłośniczka muzyki (sama przygrywa na fortepianie), żeglarstwa morskiego i jazdy konnej.

JAKUB

Zajmuje se kompleksową obsługą naszych klientów biznesowych. Współpracuje z biurami projektowymi, architektami, dekoratorami oraz firmami wyposażającymi wnętrza i fit-out’owymi. Branża wnętrzarska nie ma dla niego tajemnic. Ma szeroki przegląd rynku, znakomicie zna dostępny asortyment zarówno wśród producentów polskich, jak i zagranicznych. Prywatnie pasjonat mody (ma zawsze bezbłędny look), gotowania, podróży oraz literatury wszelkiej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl