Narożnik KUBA II - inspirowany proj. LC2 z leżanką
narożnik kuba 2 inspirowany lc2 z leżanką


Produkt dostępny w wielu wariantach Zobacz warianty produktu
narożnik kuba 2 inspirowany lc2 z leżanką





Opis
Sofa narożna Kuba II z leżanką - inspirowana projektem Cassina LC2, projektu Le Corbusier'a.
To pierwszy projekt, w którym zostały wykorzystane konstrukcje na zewnątrz mebla, podkreślając czysty minimalizm i unikatowość kolekcji. Meble LC2 uchodzą za jedne z najbardziej eleganckich i stylowych. Wyjątkowego charakteru kolekcji LC2 nadaje konstrukcja z okrągłych rurek wykonanych z polerowanej stali.
WYMIARY
długość: 147 cm
Atrybuty
Kategoria | Sofy |
Funkcja spania | Nie |
Materiał | Skóra naturalna |
Nóżki | Metalowe |
Produkt na indywidualne zamówienie | Tak |
Wszystko poszło szybko i sprawnie, bardzo mila obsługa :) Podejście do każdego klienta indywidualne. A co najważniejsze super wykonane meble!
Bardzo dobra obsługa i jakość produktów. Zdecydowanie ludzie z pasją i zamiłowaniem do designu. Duże zrozumienie dla specyfiki pracy z architektem, będę polecał moim klientom.
Wszystko jak najbardziej ok, dziękuję za pomoc. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, spełniło moje oczekiwania. Polecam sklep :-) wrócę tu niebawem.