#Bezpłatna Dostawa #Raty 0% #Bezpieczne Płatności
Blog

Meble do lobby i recepcji

Meble do recepcji

Recepcja i strefa lobby jest wizytówką hotelu, pensjonatu lub hostelu. Ich wyposażenie wymaga często indywidualnego podejścia do tematu ze względu na różnorodność stylu i wielkości. Jedno jest pewne - codzienne, wielogodzinne użytkowanie krzesła biurowego, które jest niewygodne, może doprowadzić do poważnych uszczerbków na zdrowiu. Dlatego meble do recepcji muszą zapewnić wygodę i komfort użytkowania. Pamiętając, że praca w recepcji często trwa od 8 do nawet 12h - wygodny fotel to podstawa! Oprócz ergonomicznego fotela nie można zapomnieć o funkcjonalnym biurku, przy którym będziemy sprawdzać rezerwacje hotelowe, odbierać telefony oraz odpisywać na maile.

fotel inspirowany projektem Eames Executive Chair

Na zdjęciu: Komfortowe siedzenie i designerski wygląd zapewni fotel inspirowany projektem Eames Executive Chair

 

Meble do recepcji - liczą się szczegóły!

Nowoczesne wyposażenie recepcji to połączenie wysokiej jakości materiałów, aby meble mogły posłużyć jak najdłużej, a także nowoczesnych rozwiązań. Designerskie lady do recepcji, które posiadają modułową konstrukcję, mogą dostosować się do wszelkich przestrzeni. Na dodatek wyglądają czysto i wszechstronnie! Swoim wykonaniem przyciągają klientów, którzy pozytywnie postrzegają hotel przez pryzmat recepcji.

Aranżacja recepcji bierze pod uwagę także dodatki takie jak lampa biurkowa oraz designerskie dekoracje. Najpopularniejszą figurką, która będzie pasować do minimalistycznych wnętrz, będzie Eames House Bird. Ta czarna figurka ptaka to kultowa dekoracja od ponad 100 lat! Wykonana z drewna jest ustawiana tak, aby opierała się na nóżkach i końcówce ogona.

Czy meble do recepcji różnią się z wyglądu, biorąc pod uwagę miejsce ich przeznaczenia? I tak i nie. Meble do recepcji hotelowej będą różnić się od recepcji w klinice zdrowia, a meble do recepcji salonu kosmetycznego będą w innych kolorach niż recepcja w kancelarii adwokackiej. Niemniej jednak - przeznaczenie użytkowe pozostanie takie samo. Meble do recepcji salonu kosmetycznego zdecydowanie będą nastawione na nowoczesne kształty, biały kolor i złote elementy. Dopełnieniem recepcyjnego miejsca będzie ergonomiczny fotel z białej skóry.

Biały Fotel Skóra Naturalna Insp. Projektem Barcelona

Na zdjęciu: Inspirowany fotel z białej skóry Barcelona

 

Meble do lobby hotelowego

Niezależnie od ilości gwiazdek - w hotelu i hostelu niezbędne są meble do lobby, w którym to goście mogą odpocząć, zrelaksować się lub poczekać na zwolnienie się pokoju. W takim pomieszczeniu niezbędne okażą się:

  • wygodne fotele i podnóżki,
  • duży narożnik lub kanapa wieloosobowa,
  • pufy,
  • stoliki kawowe,
  • lampy podłogowe i oświetlenie górne.

Niektóre hostele mają połączoną strefę lobby z aneksem kuchennym. Nie jest to jednak często praktykowane. W takim przypadku na pewno przyda się stół z tapicerowanymi krzesłami, aby spokojnie móc spożyć posiłek.

Po długiej podróży do hotelu lub całodziennej wycieczce po mieście, pierwszym miejscem, w którym każdy będzie chciał odpocząć. Dlatego meble do lobby hotelowego powinny być wygodne i zachęcać do pozostania w lobby na dłużej. Aby meble mogły służyć przez długie lata w lobby, najlepiej jeśli byłyby wykonane ze skóry naturalnej. Sofy, fotele i narożniki wykonane ze skóry, wbrew pozorom są łatwe w pielęgnacji i długo wyglądają jak nowe!

Lobby powinno być traktowane jako reprezentacyjne miejsce w hotelu. To właśnie w nim niektórzy podróżujący czasem przebywają częściej, niż w pokoju. Dodatkowo, lobby może być świetnym miejscem do pracy - umożliwiają to wygodne fotele lub krzesła przy stołach i stolikach kawowych. Designerskie meble do recepcji i lobby pasują do wielu aranżacji - industrialnych, nowoczesnych, minimalistycznych lub skandynawskich.

 Narożnik Kuba III - inspirowany proj. LC3

Na zdjęciu: Duży narożnik Kuba III inspirowany projektem LC3 - idealny do lobby hotelowego

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium