Eero Saarinen i jego projekty
Projektanci

Eero Saarinen i jego projekty

Wielcy projektanci na przestrzeni dziesiątek lat dostarczali i wciąż dostarczają projekty mebli i domów uznawanych dziś za kultowe. Stają się one inspiracją dla kolejnych pokoleń. Tak też było w przypadku Eero Saarinena. Kim był i czego dokonał? Jakie są jego najbardziej znane realizacje?

Jakie krzesła do szarej kuchni?
Wnętrza Kuchnia Krzesła

Jakie krzesła do szarej kuchni?

Kolorystyka kuchni powinna być dopasowana do wnętrza i gustu domowników. W przypadku niewielkich pomieszczeń zaleca się stosowanie jasnych barw, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę ścian, jak i o meble. Niezależnie od rozmiaru, kuchnia może być pomalowana i wyposażona z wykorzystaniem szarości. Jak w takim przypadku dobrać do niej pasujące krzesła?

Jaki stół i krzesła do białej kuchni?
Kuchnia Krzesła

Jaki stół i krzesła do białej kuchni?

Biel jest kolorem uniwersalnym, pasującym właściwie do każdego wnętrza. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby właśnie w bieli utrzymać kolorystykę swojej kuchni. Jaki stół z krzesłami będzie pasował do takiego wnętrza?

Białe krzesła do nowoczesnych wnętrz
Wnętrza Krzesła

Białe krzesła do nowoczesnych wnętrz

Biel we wnętrzach mieszkalnych wykorzystywana jest od lat z równie dużym powodzeniem. Tak samo dobrze komponuje się ona we wnętrzach zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, jak i całkowicie tradycyjnym. Odgrywa ona główną rolę w pomieszczeniach czerpiących z tradycji designerskiej Skandynawii. Białe krzesła jak najbardziej można wprowadzić do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko tam będą one pasować.

Dwupoziomowe mieszkanie i jego atuty
wszystkie

Dwupoziomowe mieszkanie i jego atuty

Niestandardowe dwupoziomowe mieszkania jeszcze kilkanaście lat temu były synonimem luksusu i mogły skutecznie zastępować dla mieszkańców miast domy jednorodzinne. Dwa poziomy w mieszkaniu sprzyjają podziałowi przestrzeni na część sypialnianą – prywatną oraz na część dzienną, dostępną dla domowników i gości. Jak urządzić mieszkanie dwupoziomowe? Jakie meble będą najlepiej sprawdzały się w takich mieszkaniach?

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl