#Bezpłatna Dostawa #Raty 0% #Bezpieczne Płatności
Blog

Jaki fotel dla prezesa?

Aranżacja wnętrza eleganckiego biura to trudne zadanie. Meble do gabinetu z jednej strony mają być komfortowe, z drugiej reprezentatywne. Pełnienie funkcji prezesa wiąże się z podejmowaniem gości biznesowych, którzy niejednokrotnie zwracają uwagę na gust kontrahenta. Ponadto, negocjacje są bardziej owocne, kiedy prowadzi się je z pozycji siły. Nie jest w końcu tajemnicą, że prestiż onieśmiela, wytrąca z równowagi, a tym samym stwarza możliwości do przejęcia inicjatywy. Wszystkie te powody pokazują, że odpowiednie meble do gabinetu mogą pomóc wizerunkowi prezesa, a tym samym przełożyć się na kolejne sukcesy. Prezentujemy designerskie fotele biurowe dla dyrektora, prezesa, menadżera.

Kaszmirowy fotel prezesa - Vings

Nowoczesne meble do gabinetu domowego mają swojego godnego przedstawiciela. Fotel Vings, obity wełną kaszmirową, to jedna z ciekawszych propozycji do tego rodzaju przestrzeni. Ogromne siedzisko z dorównującym mu oparciem to ponadprzeciętny komfort siedzenia. Noga ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką stabilność całej konstrukcji. Dodatkowej użyteczności dodaje fakt, że przy tych rozmiarach, nadal jest to fotel obrotowy.  Obicie stanowi wyjątkowa przyjemna w dotyku tkanina składająca się aż w siedemdziesięciu procentach z wełny naturalnej.

fotel Vings
Na zdjęciu: Fotel Vings z wełny kaszmirowej posiada funkcję obrotu 360 stopni.

Designerski fotel Korona do gabinetu w biurowcu

Jako designerski fotel prezesa, do gabinetu w biurowcu, doskonale sprawdzi się fotel Korona inspirowany projektem Corona Chair kreatora mebli Poul'a M. Volthera z 1964 roku. Ten kultowy fotel stał się ikoną za sprawą obecności w wielu filmach, chociażby w „Porozmawiajmy o kobietach” z 1971 roku z Jackiem Nicolsonem. Do stelaża ze stali nierdzewnej przymocowane są cztery poduszki o różnych rozmiarach.

Fotel Corona Chair
Na zdjęciu: Corona Chair jest inspirowany projektem Poula M. Wolthera

„…do Pana, Panie prezesie”  - fotel Mr. T

Bardziej klasyczne wnętrze gabinetu prezesa wspaniale uzupełni fotel Mr. T. Ten czerpiący z klasycznego designu mebel zapewni komfort w pracy przy biurku, jak również chwilę odpoczynku po niej. Eleganckie obicie z weluru uzupełniają drewniane nogi.

Fotel Mr. T

Na zdjęciu: Zaletą fotelu Mr T jest jego welurowe obicie - łatwe do czyszczenia.

Wygoda ponad wszystko - fotel Wół

Fotel Wół inspirowany projektem OX Chair Hansa Wegnera z 1960 roku to wygoda w czystej psotaci. Duże wygodne siedzisko zapewni komfort prowadzenia nawet wielogodzinnych negocjacji. Charakterystycznym elementem fotela Wół jest zagłówek, którego kształt przypomina rogi. Obicie stanowi skóra naturalna natomiast nóżki wykonano ze stali polerowanej.

Ciekawostką jest fakt, że fotel prezesa został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie, niezależnie od pozycji jaką się na nim przyjmie.

Fotel Wół

Na zdjęciu: Fotel Wół wzorowany projektem OX Chair z 1960 roku.

Fotel Skrzydło do loftowego gabinetu

Hans Wegner stworzył w 1960 również inny designerski fotel, który świetnie nada się do gabinetu prezesa. Fotel Skrzydło inspirowany projektem Wings Chair to wygodny mebel o wyjątkowej stylistyce. Wspaniale nada się do gabinetu w aranżacji loftowej.

Fotel Wing Chair

Na zdjęciu: Wing Chair to model inspirowany projektem duńczyka Hansa Wegnera


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium